Series
Ratings
53
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
DamoRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0