Series
Ratings
99
Righteous LoveRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Invisible ManRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 1.0- The LoverRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 3.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 1.5
All About My RomanceRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 1.5
Three BrothersRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 2.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 1.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Unkind WomenRated ★ 1.5
High SocietyRated ★ 2.0
BigRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 2.0