Movies
Ratings
209
EquilibriumRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0