Series
Ratings
23
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
CSI: MiamiRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 5.0