Series
Ratings
20
Good PartnerRated ★ 3.5- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
HealerRated ★ 1.5- Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0

The ProducersRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Black DogRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
LiveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0