Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.5
BlackRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
ArgonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5