Series
Ratings
43
The Greatest LoveRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 2.5- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5- Cubix: Robots for EveryoneRated ★ 2.0
Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5