Titles you rated
New NonstopRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5

My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.5- Mother's GardenRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 2.5
My Love PatzziRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.0
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 2.5
Flames of DesireRated ★ 3.0