Series
Ratings
51- Bridal MaskRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0