Series
Ratings
12
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0