Series
Ratings
14- VikingsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0