Series
Ratings
16
Killing EveRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Powerpuff GirlRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 1.5
Tipping the VelvetRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5