Series
Ratings
199- Ready or Not: TexasRated ★ 3.0
- Love StoryRated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 5.0- I Am SoloRated ★ 4.0
- Inventing AnnaRated ★ 2.5
Thirty-NineRated ★ 1.0
BillionsRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 3.0
Artificial CityRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.5- HappinessRated ★ 3.0