Series
Ratings
31- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- The Bear Season 4Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
- The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5- The PoliticianRated ★ 4.0