Series
Ratings
74- Romantics AnonymousRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- See You in My 19th LifeRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0
Renovation Like MagicRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
SwitchRated ★ 4.5- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Stolen FaceRated ★ 3.5- TreasonRated ★ 3.0
DearestRated ★ 4.5- CollateralRated ★ 3.0
- JigsawRated ★ 3.0

Search: WWWRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5