Movies
Ratings
318
TwilightRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Riddles of the SphinxRated ★ 4.0
TimelineRated ★ 3.5
The OneRated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0