Series
Ratings
22
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 0.5
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
ポケットモンスターRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
My Love PatzziRated ★ 2.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 0.5
- Six SiblingsRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
BossRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5