Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Secret LevelRated ★ 3.5
- Arcane Season 2Rated ★ 4.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Great Seoul InvasionRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- The TyrantRated ★ 3.5
- Agents of MysteryRated ★ 3.5
- 틈만나면,Rated ★ 2.5