Titles you rated
Akihabara@DeepRated ★ 5.0- AdolescenceRated ★ 3.5
Haibane RenmeiRated ★ 5.0- EveRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 1.5
すいかRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 3.0
The Handmaid's TaleRated ★ 3.0- Baby ReindeerRated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 2.0
- The Glory Part 1Rated ★ 2.0
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0- Haunted SchoolfRated ★ 2.0
- The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
- 히나마츠리Rated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0