Series
Ratings
105
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 1.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- One Piece Season 1Rated ★ 2.5
- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0- Arcane Season 1Rated ★ 3.0
- Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Yashahime: Princess Half-demonRated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0