Titles you rated

Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0- Sense8Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
EmpireRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0