Series
Ratings
346
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The OrvilleRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.0
- The 8 ShowRated ★ 4.0
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0