Series
Ratings
228- Love in the CloudsRated ★ 5.0
- The Immortal AscensionRated ★ 4.0
- When Destiny Brings the DemonRated ★ 5.0
- Sinful MarriageRated ★ 3.5
- Are You The OneRated ★ 5.0
- BlossomRated ★ 4.5
- Youthful GloryRated ★ 5.0
- Enslaved By LoveRated ★ 3.0
- My Journey To YouRated ★ 4.0
- Moonlit ReunionRated ★ 5.0
- Lighter and PrincessRated ★ 5.0
Word of HonorRated ★ 3.5- White Cat LegendRated ★ 3.0
- I Am NobodyRated ★ 3.0
- The Rational LifeRated ★ 3.0
The Blue WhisperRated ★ 3.5
The Blue Whisper Season 1Rated ★ 3.5- Light Chaser RescueRated ★ 3.5
- The GloryRated ★ 5.0
- Coroner's DiaryRated ★ 3.5