Titles you rated
SherlockRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Youn's KitchenRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5