Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- Queen of TearsRated ★ 2.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- The Devil's PlanRated ★ 4.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0