Movies
Ratings
36
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5