Series
Ratings
330
Engage KissRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
これが私の御主人様Rated ★ 3.5
Yurikuma ArashiRated ★ 4.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Sailor Moon RRated ★ 3.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 3.0- The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You Season 2Rated ★ 3.5
- Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
My Instant Death Ability Is So Overpowered, No One in This Other World Stands a Chance Against Me!Rated ★ 2.5- The Eminence in Shadow Season 2Rated ★ 3.5
- Momentary LilyRated ★ 2.5
The Eminence in ShadowRated ★ 3.0- A Ninja and Assassin Living TogetherRated ★ 4.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5- Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 3.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0