Series
Ratings
14- 우리들의 발라드Rated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0- Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
- LTNSRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- The God of Music 2Rated ★ 4.0
- The God of MusicRated ★ 4.5
- Street Food FighterRated ★ 4.0
- Delicious GuysRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5