Series
Ratings
1140- Tokyo Hinkon Joshi.Rated ★ 3.5
- Virgin River Season 7Rated ★ 3.5
- Still ShiningRated ★ 3.0
- Siren's KissRated ★ 3.0
- Age of AttractionRated ★ 3.0
- Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 2.5
- XO, Kitty Season 3Rated ★ 3.0
- Kujo no TaizaiRated ★ 4.0
- Pursuit of JadeRated ★ 4.5
- The Ghost Writer's WifeRated ★ 4.5
- RebootRated ★ 3.0
- StealRated ★ 4.0
- Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5
- For Eagle BrothersRated ★ 4.0
- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.0
- Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 3.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
- I'll Give You the UniverseRated ★ 3.0
- Love Is Blind Season 10Rated ★ 2.5
- One Piece Season 2Rated ★ 4.5