Series
Ratings
173- WayneRated ★ 5.0

Beyond EvilRated ★ 4.5
Hanada Shounen-shiRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 1.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 1.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0