Series
Ratings
130- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0- Witch HuntRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5