Titles you rated
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Oats StudiosRated ★ 3.0
Prison Break Season 5Rated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Save Me Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5