Series
Ratings
123
Land of the LustrousRated ★ 4.0- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Pop Team EpicRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.0
장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.0
Gabriel DropOutRated ★ 3.0
Blend SRated ★ 3.0
Isekai Quartet Season 2Rated ★ 3.0
Isekai QuartetRated ★ 3.0
Heaven's Lost PropertyRated ★ 2.5