Movies
Ratings
882
Bullet BalletRated ★ 3.5- Fear Street Part One: 1994Rated ★ 2.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0- BugoniaRated ★ 3.5
- Am I Ok?Rated ★ 2.5
- The World of LoveRated ★ 4.5
ExoticaRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Pieces of a WomanRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
To LiveRated ★ 3.0
Red SorghumRated ★ 3.0
Love HotelRated ★ 1.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.0
The Virgin SuicidesRated ★ 2.5
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 2.5