Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0