Series
Ratings
27
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
BG: Personal BodyguardRated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
Akira to AkiraRated ★ 5.0
BG: Personal BodyguardRated ★ 4.0- He's ExpectingRated ★ 5.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0- Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0