Movies
Ratings
478
Wicked: For GoodRated ★ 2.5- Continental ’25Rated ★ 2.5
- Jay KellyRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0- Coup de ChanceRated ★ 3.5
- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
- BugoniaRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
The RosesRated ★ 3.0- The Wedding BanquetRated ★ 2.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0