Series
Ratings
29- Queen MantisRated ★ 1.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0- Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 0.5
- The 8 ShowRated ★ 2.5
- 엄마, 단둘이 여행 갈래?Rated ★ 4.5
- Oh Eun Young’s Report Marriage HellRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 2.5- I Am SoloRated ★ 0.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.0
- One Day OffRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5