Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Good PartnerRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0