Movies
Ratings
355
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.5
BoltRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0