Series
Ratings
32
VigilanteRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0- One Piece Season 1Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
The WitcherRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0