Movies
Ratings
420- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.0- Small Town RivalsRated ★ 4.0
D-WarRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5