Series
Ratings
350- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
- One Piece Season 2Rated ★ 3.0
- Agatha All AlongRated ★ 3.5
- Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0- 자매다방Rated ★ 3.0
- My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.0
- The PenguinRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Creature CommandosRated ★ 3.5
- BetRated ★ 2.0
Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
- The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
- Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 3.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0