Series
Ratings
107
Made In AbyssRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0- The Get DownRated ★ 4.0
- The Get DownRated ★ 4.5
- LovesickRated ★ 3.0
- Santa Clarita DietRated ★ 4.0
- Dramaworld Season 1Rated ★ 4.0
- CrazyheadRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0- BoJack HorsemanRated ★ 4.5
- BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0- Haters Back Off!Rated ★ 3.5
- 12 MonkeysRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- EasyRated ★ 4.0
- Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 4.0