Movies
Ratings
100
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
CrossingRated ★ 3.5
Wedding DressRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.5
JunoRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0