Titles you rated
- No Next LifeRated ★ 2.5
- Dynamite KissRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- Pro BonoRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- S LineRated ★ 1.5
- KarmaRated ★ 2.0
- Head Over HeelsRated ★ 3.5
- Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- The Moon That Rises in the DayRated ★ 1.0
- Mercy for NoneRated ★ 1.0
- The Devil's JusticeRated ★ 2.5
- The Judge from HellRated ★ 3.0
- Haunted PalaceRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- What Comes After LoveRated ★ 4.5
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5