Series
Ratings
160
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
WhisperRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.0
DistortedRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
DamoRated ★ 0.5
Voice season1Rated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 2.0
Into the White NightRated ★ 2.0