Series
Ratings
269- Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 3.0- 3 Body ProblemRated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
- The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Black DovesRated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Zero DayRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
- Cunk on EarthRated ★ 4.0
- The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0