Titles you rated

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 2.5

Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Mystic TV: SurpriseRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5