Series
Ratings
24
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 0.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 2.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0